Menu

Restauracja Sąsiedzi powstała w 2010 roku, od samego początku będąc alternatywą dla miłośników nieśpiesznego, eleganckiego posiłku w wyjątkowej aranżacji. Sale, do których zapraszamy naszych Gości mieszczą się w podziemiach XIX - wiecznej kamiennicy krakowskiego Kazimierza. Każda z nich ma własną nazwę i dekorację co sprawia, że gwarantujemy duży, niespotykany w innych restauracjach wybór wnętrz idealnych do organizacji róznych uroczystości - od kolacji dla dwojga po huczne chrzciny czy weselne obiady. Dysponujemy także pięknym, zielonym i okwieconym w lecie patio oraz ciepłym w styczniowe mrozy, ogrodem zimowym.

Nasi kucharze specjalizują się w tradycyjnych daniach polskich, obiadach i unikalnych deserach. Dzięki ich pasji i niewyczerpanej kreatywności podane przez profesjonalnych kelnerów dania zapadają w pamięć jako wyjątkowe - takie, dla których chce się do nas wracać. U "Sąsiądów" można zasmakować przyjemności w ciepłej, przyjaznej atmosferze naprawdę dobrej kuchni.

Jesteśmy restauracją winiarską, w każdym momencie służymy radą w doborze najlepszego do danej potrawy trunku. W naszej bogatej Karcie Win na pewno znajdą coś dla siebie koneserzy i każdy, kto pragnie wzbogacić swoją ucztę nutą wyjątkowego, czerwonego lub białego napoju. Wina, które serwujemy, pochodzą z odległych, czasem egzotycznych zakątków świata.

Na życzenie Gości, tworzymy specjalne menu w różnych kategoriach cenowych, zgodnie z preferencjami Klientów realizujemy nietypowe życzenia, by każda uroczystość zyskała niepowtarzalną oprawę.